| < Maj 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
O autorze
Zakładki:
1. made by eight do kupienia w:
Image Hosted by ImageShack.us
2. 8 TU I TAM
3. po polsku okołokraftowo
4. dizajn
5. kreatywna zagramanica
Filcowanie/felt


licznik odwiedzin:.:.:.:.:.:.:.:.: Zdjęcia, tekst i pomysły przedstawione na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli tak nie jest- to jest to wyraźnie zaznaczone). Proszę ich nie kopiować, nie publikować ani nie wykorzystywać w inny sposób bez mojej zgody. :.:.:.:.:.:.:.:.:. : : made by eight : : . - Flickriver
środa, 28 stycznia 2009
Wędrująca kuchnia
Noworoczna wymiana albumów rusza (czas najwyższy, bo już koniec stycznia!). W końcu jako tako uporałam się z wirusem, który mi od tygodnia żyć nie dawał i mogłam zabrać się za wysmażenie swojego albumu pt. "Kuchnia artystyczna"

i list przewodni z literówką i nonsensem w postaci smażonego blatu gratis ;)

ps. Ibisku dziękuję za: , którą ping-pongiem odbijam do Ciebie!
wtorek, 20 stycznia 2009
Albumy multiwnuczkowe
sześciownuczkowy:
i trójwnuczkowy:

Jutro dzień babci, pojutrze dzień dziadka!
wtorek, 13 stycznia 2009
Jeszcze w temacie Christmas
Mam jeszcze zaległości bożonarodzeniowe ;)
Popełniłam o ostatnich chwilach przed świętami kilka kartek dla frendsów. Mam nadzieję, że te co leciały za ocean już tam są , a nie dojdą na Wielkanoc ;)
Kilka z nich:

Kartki dla dziewczyn z HoA w tym roku miały formę ATC i jeszcze są w drodze, więc sezonu świątecznego jeszcze nie zamykam.
wtorek, 30 grudnia 2008
Jeans & co
Ten albumik w odróżnieniu od tego w poprzedniej notce robiło mi się lekko, szybko i przyjemnie. Zestaw kolorów nieprzypadkowy- to ulubione barwy chłopaków ze zdjęć. Na czerwonej bazie niebieski dżins (zrecyklingowane Levi`sy), do tego trochę wstążek i guzików oraz złamana biel płótna malarskiego pod zdjęciami i jako etykietki z napisami. I duuuużo szycia, które uwielbiam w albumach :) Zdjęcia specjalnie  spreparowane: odbarwione za wyjątkiem niebieskości i czerwieni.
Uwaga, dużo zdjęć ;)

 


Złote gody
Album na 50-tą rocznicę ślubu pewnej pary. Zawiera zdjęcia z ważnych wydarzeń wspólnego półwiecza poprzeplatane transparentnymi  przekładkami z nadrukowanymi cytatami i innymi złotymi myślami. Wykorzystałam po raz drugi papier z płatkami róż, a także autentycznie pożółkły papier, który przeleżał kilkanaście a może kilkadziesiąt lat w pewnym starym biurku.Na wewnętrznej stronie okładki przykleiłam kopertę z kartką na życzenia:Wnętrze albumu. Strony wyglądają podobnie: zdjęcie w "ramce", tło, podpis, przekładka z cytatem
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17