| < Maj 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
O autorze
Zakładki:
1. made by eight do kupienia w:
Image Hosted by ImageShack.us
2. 8 TU I TAM
3. po polsku okołokraftowo
4. dizajn
5. kreatywna zagramanica
Filcowanie/felt


licznik odwiedzin:.:.:.:.:.:.:.:.: Zdjęcia, tekst i pomysły przedstawione na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli tak nie jest- to jest to wyraźnie zaznaczone). Proszę ich nie kopiować, nie publikować ani nie wykorzystywać w inny sposób bez mojej zgody. :.:.:.:.:.:.:.:.:. : : made by eight : : . - Flickriver
środa, 20 lutego 2008
Od stóp do głowy
Najpierw były sobie stopy, a na nich klapki- japonki. Potem zauważyłam na podeszwach japonek prawdziwe cuda...

+ -

Od tej pory japonki przestały pełnić funkcję obuwia, żeby nie starł się piekny wzór. Powstało mnóstwo zdjęć i kilka pieczątek. Zdjęcia wykorzystałam parę razy, ostatnio jako wzór na kociej zakładce:

sobota, 05 stycznia 2008
Warstwowo
Pożyczona maszyna do laminowania zmusza moją mózgownicę do wymyślania nowych zastosowań... Wymyśliłam sobie notes z 2-warstwowymi okładkami, w warstwie wierzchniej "zatopiłam" kilka kwiatków gazetowych i kolażowe napisy, druga warstwa farbowana na nierówny brąz i opieczątkowana złoto.
Kolejne pomysły na razie siedzą w głowie i czekają na realizację :)

czwartek, 05 października 2006
Jagodzianki i kawa
Zainspirowana pomysłami Mia_mi na farbowanie koronek naturalnymi barwnikami jakie daje herbata czy kawa postanowiłam pójść krok dalej i użyć soku z jagód do pomalowania papieru. Wyciągnęłam więc z zamrażalnika woreczek z jagodami i... wyszło mi coś takiego:Papier robiłam pod konkretny album, który mam nadzieję- wkrótce pokażę, o ile go skończę :/
wtorek, 03 października 2006
Co z tym zrobić?
Od kilku dni w moim mieszkaniu stoi taki oto gipsowy strongman. Na początku wydawał mi sie bardzo śmieszny i kiczowaty, teraz chciałabym jakoś go "przystosować" do wnętrza. Myślałam, żeby go jakoś pomalować, albo okleić ścinkami gazetowymi. Ten drugi pomysł bardziej mi się podoba. Macie jakieś inne propozycje?

piątek, 15 września 2006
Zrobiłam sobie jesień
Nie byłabym sobą, gdybym nie spróbowała preparowania liści, zwłaszcza, że sposób igaspr wydał mi się dziecinnie prosty. I rzeczywiście- po czterech dniach namaczania :) udało mi się świeżutkie listki zamienić z koronkowe szkieleciki. Nie zrobiłam tego zbyt precyzyjnie, ale taki poziom dokładności mi odpowiada. Polecam!


 
1 , 2