| < Maj 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
O autorze
Zakładki:
1. made by eight do kupienia w:
Image Hosted by ImageShack.us
2. 8 TU I TAM
3. po polsku okołokraftowo
4. dizajn
5. kreatywna zagramanica
Filcowanie/felt


licznik odwiedzin:.:.:.:.:.:.:.:.: Zdjęcia, tekst i pomysły przedstawione na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli tak nie jest- to jest to wyraźnie zaznaczone). Proszę ich nie kopiować, nie publikować ani nie wykorzystywać w inny sposób bez mojej zgody. :.:.:.:.:.:.:.:.:. : : made by eight : : . - Flickriver
sobota, 31 stycznia 2009
Przeprowadzka
Jak sporo innych osób przeprowadzam się. Od kilku dni piszę piszę w rozkroku między bloxem a blogspotem. Wygodniej mi na tym drugim, (ale jestem wygodnicka), z kolei tego mi trochę szkoda.

Znajdziecie mnie teraz pod tym adresem:

http://made-by-eight.blogspot.com/

Zapraszam serdecznie!

W moim nowym lokum do zdobycia walentynkowa kartka (klikamy w zdjęcie):
A na HoA druga:


poniedziałek, 12 stycznia 2009
Znów koty do zadań specjalnych!
Oficjalny serwis aukcyjny WOŚP. Kup lub sprzedaj
cokolwiek - tak też możesz pomóc

Finał był co prawda wczoraj, ale jeszcze można wystawiać przedmioty na aukcję WOŚP. Cel jak co roku szczytny. Postanowiłam znów wystawić kocie fanty:Kliknięcie na obrazek odsyła do strony z aukcją. Zapraszam do licytowania!A na częstochowskiej stronie WOŚP`u niespodzianka- mój osobisty bratanek :D
 

sobota, 27 grudnia 2008
and the winner is....
kolejny już raz Kasia- arizona:Serdecznie gratuluję, a pozostałym osobom dziękuję za udział w zabawie, może następnym razem sę uda!

A jak Wam minęły święta? Ja spędziłam jak zwykle miło czas na łonie rodzinki, w końcu był czas na odpoczynek po przedświątecznej gonitwie. Postanowiłam zwolnić tempo do końca roku, by  wraz z 2009 ruszyć z kopyta dalej :) Przez 3 ostatnie dni nie odpuściłam jedynie z fotografowaniem- pod choinką znalazłam nowy obiektyw do mojego canona... :)


czwartek, 27 listopada 2008
Cukiereczki dozwolone na diecie :)
Tak tak, jestem na diecie odchudzającej (no kto zgadnie ile mi ubyło po 4 tygodniach poszczenia) i oczyszczającej (ciało i umysł).
Mimo sukcesów na wadze skusiłam się na przesłodkie cukiereczki, którymi częstują dwie panie F czyli Finn i Fryne za swoim wspólnym blogu Craftowo. No bo patrzcie czy mozna się oprzeć takiej pokusie:ps. Dziewczyny oczekujące na przesyłki za 88888 proszę jeszcze się uzbroić w cierpliwość- już prawie wszystko gotowe do wysyłki :*

czwartek, 20 listopada 2008
Charytatywnie
banner dla Neli

Mam nadzieję tym zestawem choć trochę pomóc w zbiórce pieniędzy na operację dla Neli:Zestaw jak widać składa się z fioletowego kota-breloka:

oraz kartki okolicznościowej z w/wZestaw przekazałam na aukcję charytatywną. Kiedy tylko zostanie wystawiony na sprzedaż poinformuję o tym, a tymczasem na allegro można  już licytować inne ciekawe rzeczy, m.in. kartki Mia_mi!


 
1 , 2 , 3 , 4 , 5