| < Maj 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
O autorze
Zakładki:
1. made by eight do kupienia w:
Image Hosted by ImageShack.us
2. 8 TU I TAM
3. po polsku okołokraftowo
4. dizajn
5. kreatywna zagramanica
Filcowanie/felt


licznik odwiedzin:.:.:.:.:.:.:.:.: Zdjęcia, tekst i pomysły przedstawione na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli tak nie jest- to jest to wyraźnie zaznaczone). Proszę ich nie kopiować, nie publikować ani nie wykorzystywać w inny sposób bez mojej zgody. :.:.:.:.:.:.:.:.:. : : made by eight : : . - Flickriver
piątek, 30 stycznia 2009
Bardzo ciepłe etui
Bardzo ciepłe, bo grube wyszło to etui. Przez to przyjemnie zaokrąglone :) Baza filcowana na mokro z naturalnej wełny, następnie pokryta pomarańczową i udekorowana ciemno-brązową, zieloną i turkusową przy pomocy igieł. Zapięcie na rzep.

poniedziałek, 26 stycznia 2009
Pokrowiec nr 2
Drugi sfilcowany pokrowiec na iPhona, tym razem szyty, zapinany na rzep:
niedziela, 04 stycznia 2009
Nowy Rok- nowa pasja?
Chyba już złapałam nowego bakcyla i jedynie brak materiałów mnie powstrzymuje przed dalszym dłubaniem.

Wcześniej wszelkie filcowanie podziwiałam z daleka, jako cuda nie do zrobienia ludzką ręką.
Gdy zmacałam zawieszki z zakładki, którą dostałam od Moniki z zaścianka i poczułam tą miękkość, zobaczyłam na własne oczy z jaką precyzją są wykonane pomyślałam- balszaja technika! Nie dla mnie! A mimo to kupiłam sobie jeszcze przed świętami kłębuszek czerwonej czesanki :P I próbowałam kulać na sucho, oczywiście nic mi nie wychodziło.

Dopiero 2 dni temu na blogu Moniq zobaczyłam jej filcowaną biżuterię i po linkach trafiłam na cafeartowego tutka: co i jak z tą czesanką się wyrabia, żeby zrobić z niej piękne kuleczki.

No i mam swoje najpierwsze filcowe kulki, z których powstanie bransoletka. Kulanie jest proste i przyjemne, a efekty zachęcające :)Przeglądając wczoraj fantastyczną stronę z niezwykłymi pomysłami, którą rozreklamowała Qlka w swojej notce trafiłam na kolejne tutki filcowe i zrobiłam sobie pokrowiec na telefon :) Pokrowiec wymaga jeszcze dopieszczenia, może jakaś aplikacja się pojawi i mam zamiar dofilcować mu szarą klapkę jak tylko dojdzie do mnie dostawa z Craftowni :)